2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 451-500 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 12:08 AMUpdating
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall - Photo / 4-H Photography / 4801: Color Photos - 4-7 Years in Project
1026 Stahl, Austin 1888 Purple Shawnee County Indian Creek
1050 Turner, Katrina 1921 Blue Sedgwick County Derby
1064 Giebler, Elizabeth 1938 Red Sedgwick County River City Kids
1066 Metcalf, Daryl Carl 1940 Red Rolling Prairie District, Howard Grenola Jayhawkers
1067 Metcalf, Edward 1942 Blue Rolling Prairie District, Howard Grenola Jayhawkers
1068 Burgess, Meredith 1944 Blue Shawnee County Shawnee Riders
1078 Denny, Myra 1955 Red Wildcat District, Independence Fawn Creek
1081 Showalter, Ella 1964 Blue Walnut Creek District, LaCrosse Walnut City
1084 Brooks, Ashlan 1966 Blue Wildcat District, Girard Bone Creek
1091 Fisher, Jacob 1972 Blue Scott County Manning Jayhawkers
1089 Vogel, Devin 1973 Blue Southwind District, Erie Southeast Sunflowers
1094 Stevens, Brinlie 1976 Purple Scott County Country Cousins
1088 Fischer, Chloe 1980 Purple Lyon County Cloverleaf
1118 Trout, Megan 2024 Red Scott County Country Cousins
1121 Springer, Rohan 2031 Red Southwind District, Iola City Slickers
1125 Jessup, William 2038 Blue Phillips-Rooks District, Phillipsburg Deer Creek
1129 Beaver, Jade 2047 Blue Wild West District, Liberal Ornery Otters
1133 Skalla, Olivia 2053 Red Marshall County Wide Awake
1134 Pringle, John 2054 Purple Lyon County Riverside
1135 Skalla, Kaylee 2057 Red Marshall County Wide Awake
1138 Blume, Allie 2058 Red Pottawatomie County Lucky Leven
1137 Skalla, Riley 2059 White Marshall County Wide Awake
1145 Geiger, Reagan 2074 Red Lyon County Chamness
1146 Fox, Spencer 2079 Blue Lyon County Reading
1148 Fox, Kerstyn 2084 Purple Lyon County Reading
1149 Hindman, Cheyenne 2088 Blue Leavenworth County Bell
1151 Werth, Paslie 2090 Red Gray County Montezuma Sky High
1157 McDonald, Jameson 2100 Blue Riley County Bonfire
1165 Addair, William 2110 Blue Riley County College Hill
1175 Nabus, Morgan 2122 Purple Geary County Humboldt
1140 Meili, Kalinda 2126 Blue Phillips-Rooks District, Phillipsburg Lone Prairie
1182 Korte, Rileigh 2137 Red Twin Creeks District, Hoxie Harvesters
1185 Coble, Hailey 2143 Blue Butler County Benton Busy Bees
1189 Williams, Brynlee 2146 Red Morton County Barbed Wire
1190 Williams, Rylan 2147 Red Morton County Barbed Wire
1196 Hacker, Mackenzie 2159 Purple Stafford County Jolly Workers
1199 Harlan, Bridget 2163 Blue Riley County Cico Shamrocks
1203 Sharp, Lane 2174 Red Riley County Leonardville Hustlers
1215 Dye, Zachary 2192 Red Pottawatomie County Westy Trailblazers
1214 Small, Tylier 2193 Blue Johnson County Prairie Moon
1170 Haunschild, Brooke 2196 Blue Cowley County Tisdale
1226 Day, Madisyn 2205 Purple Barber County Stampede
1234 Eisele, Spenser 2216 Red Johnson County Comet Tech
1236 Wolfe, Adah 2218 Blue Cowley County Burden
1239 Pellegrini, Brilee 2222 Red Cowley County Udall
1243 Roeser, Grant 2227 Blue Geary County Humboldt
1246 Dibben, Kourtney 2233 Blue Geary County Humboldt
1255 Donley, Lindy 2245 Red Cowley County Walnut Valley
1257 Marksz, Taylor 2246 Red Johnson County Stanley Buccaneers
1258 Kohn, Kristen 2248 Blue Johnson County Blue River Wranglers