2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 651-700 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 12:43 AM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall - Photo / 4-H Photography / 4802: Color Photos - 8 Years or More
880 Elam, Kiran 1629 Purple Post Rock District, Beloit Asherville Achievers
875 Hartman, Miranda 1634 Blue Wildcat District, Girard Happy Hustlers
891 DeRouchey, James 1649 Red Pottawatomie County Kaw Valley
941 Jacobs, KeLynn 1744 Blue Twin Creeks District, Oberlin Maverick
958 Sanner, Creytin 1771 Blue Geary County Blue Line
969 Kuhn, Anna 1789 Blue Cottonwood District, Hays Big Creek Astros
970 Coble, Katie 1796 Blue Butler County Benton Busy Bees
397 Noll, Aaron 1804 White Meadowlark District, Oskaloosa Lucky Four
974 Sergeant, Sarah 1806 Blue Coffey County Blue Ribbon
978 Correll, Brooklyn 1841 Blue Meadowlark District, Oskaloosa Prosperity
1001 Siemens, Nicholas 1847 Blue Cowley County Floral
1021 Poling, Alexandra 1887 Red Shawnee County Auburn
1035 Lee, Avery 1900 White Flint Hills District, Council Grove Dwight Sunflowers
1039 Biggs, Emma 1906 Red Shawnee County Indian Creek
1042 Redington, Elijah 1909 Blue Harvey County Macon Lakers
1049 Biggs, Molly 1919 Blue Shawnee County Indian Creek
1051 Biggs, Patrick 1923 Red Shawnee County Indian Creek
1053 Biggs, Timothy 1926 Red Shawnee County Indian Creek
1058 Kee, Clara 1931 Purple Marshall County Work To Win
940 Allen, Jadyn 1936 Blue Rolling Prairie District, Howard Moline Shining Star
1096 Talbert, Adrianne 1981 Purple Scott County New Horizons
1106 Jessup, Gracie 2006 Purple Phillips-Rooks District, Phillipsburg Deer Creek
1111 Brownrigg, Alexander 2014 Blue Frontier District, Garnett Cherry Mound
1104 Shapland, Eric 2017 Blue Scott County New Horizons
1117 Shapland, Madison 2019 Blue Scott County New Horizons
1122 Blick, Takira 2036 Purple Barber County Cloverleaf
1126 Rinehart, Abby 2040 Blue Southwind District, Iola Logan Pals
1171 Armbruster, Chelsey 2118 Red Geary County Lyon Creek
1174 Nabus, Jada 2121 Purple Geary County Humboldt
1188 Milburn, SaKya 2145 Blue Morton County Rolla All Arounder
1114 Osborn, Sophie 2169 Blue Southwind District, Erie Best Yet
1208 Holle, Jackson 2184 Red Johnson County Morning Glory
1221 Clanton, Talia 2199 Blue Riley County Bonfire
1238 Bigham, Kayla 2221 Red Pottawatomie County Olsburg Boosters
1275 Seaman, Maggie 2276 Purple Coffey County Tip Top
1282 Rasmussen, Gabriel 2279 Red Southwind District, Yates Center 3-IN-1
1285 Rasmussen, Michael 2282 Blue Southwind District, Yates Center 3-IN-1
1373 Horton, Ethan 2429 Red Hamilton County Busy Bears
1393 Scofield, Jenna 2478 Purple Twin Creeks District, Norton Busy Beavers
1332 Fry, Candace 2508 Red Ford County
1450 Kunselman, Carl 2588 Red Wild West District, Sublette Cloverleaf
1447 Hoeme, Addie 2589 Red Pratt County Preston
1469 McMurry, Ellery 2630 White Kiowa County Upward Strivers
1505 Lukert, Katherine 2693 Red Wabaunsee County Maple Hill Hustlers
1507 Hinck, Colbey 2695 Blue Wabaunsee County Friendly Farmers
1508 Hinck, Corbett 2696 Blue Wabaunsee County Friendly Farmers
947 Anderson, Cora 2717 Blue Walnut Creek District, LaCrosse Otis Go Getters
14 Harlan, Marlea 2737 Blue Greenwood County
1540 SinghDhillon, Elizabeth 2770 Blue Pottawatomie County Jayhawkers
223 Easter, Adelaide 2799 Blue CKD, Salina