2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 801-850 of 2869
Results last updated at: 01/26/2021 11:53 PM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall - Photo / 4-H Photography / 4804: Black and White Photos - 4-7 Years in Project
187 Barr, Megan 1014 White River Valley District, Concordia Hopewell Corners
559 Lawrenz, Abby 1067 Blue Johnson County Lucky Clover
560 Budreau, Samantha 1069 Red Pottawatomie County Kaw Valley
611 Sellmeyer, Haley 1182 Red Johnson County Morning Glory
642 Dirks, Kylie 1239 Red Twin Creeks District, Oberlin Stick To It
684 Rock, Haily 1350 White Dickinson County Detroit Ramblers
743 Kropf, Becky 1402 Blue Coffey County Tip Top
754 Sauerwein, Mackenzie 1414 White Harvey County Walton Willing Workers
755 Lehmann, Alexander 1416 Red Shawnee County Riverside
742 Kats, Rhett 1422 Blue Phillips-Rooks District, Phillipsburg Lone Prairie
775 VanLeeuwen, Gwenyth 1443 Blue Shawnee County Indian Creek
797 Snell, Evan 1486 Blue Sedgwick County Achievers
833 Brigham, Dannica 1552 Red Sedgwick County River City Kids
839 Schlatter, Abigail 1560 Red Post Rock District, Smith Center Heart of America
856 Jones, Abby 1593 Blue Flint Hills District, Cottonwood Falls Bazaar
449 Allen, Triniti 1640 Blue River Valley District, Belleville Merry Meadowlarks
901 Ellenz, Scarlet 1669 Red Post Rock District, Beloit Tipton
912 Hendricks, Anna 1694 Blue Rolling Prairie District, Howard Flint Hill Boosters
911 Kern, Jonas 1705 Red Cottonwood District, Great Bend Ellinwood Energizers
671 Vazquez, Julia 1834 Blue Wyandotte County Chaparral
999 Kelsey, Sheyenne 1843 Purple River Valley District, Concordia Miltonvale Hustlers
991 Hensley, Charles 1845 White Cowley County Sunrise
1038 Poling, Elizabeth 1905 Red Shawnee County Auburn
1055 Jackson, Ethan 1928 Blue Shawnee County Auburn
124 Pennington, Wyatt 2023 Red Pottawatomie County
1120 Spade, Rees 2028 Blue Lyon County Cloverleaf
1131 Karcher, Ava 2051 Purple Lyon County Cloverleaf
1144 Geiger, Carlie 2073 Blue Lyon County Chamness
1154 Shippy, Katelyn 2095 Blue Riley County Bonfire
1179 Williams, Jewels 2134 Red Geary County Lyon Creek
1183 Korte, Toby 2138 Red Twin Creeks District, Hoxie Harvesters
1223 Keck, Cassandra 2203 Red Pottawatomie County Westy Trailblazers
1230 Eisele, Trent 2208 Purple Johnson County Comet Tech
1247 Gustafson, Tava 2234 Blue Geary County Clarks Creek
1076 Denny, Layne 2237 Purple Wildcat District, Independence Fawn Creek
1252 Samms, Addison 2241 Blue Cowley County Floral
1256 Donley, Elisa 2247 Blue Cowley County Walnut Valley
1116 Shapland, Hailey 2254 Blue Scott County New Horizons
1270 Gresham, Taylor 2265 Purple Butler County Lily Lake
1281 Schultz, Jacob 2278 Blue Post Rock District, Lincoln Hometown Helpers
967 Lehmann, Kyzer 2353 Blue Coffey County Smilin' Thru
1350 Goode, Wyatt 2393 Blue Rolling Prairie District, Sedan Prairie Pride
1353 Holle, Emerson 2395 Purple Johnson County Morning Glory
122 Borg, Brooke 2421 Red Butler County
1378 Pierce, Brookelin 2441 Blue Leavenworth County Bell
1438 Dragastin, Max 2552 Blue River Valley District, Washington Hanover
1443 Straub, Alaina 2569 Blue Cottonwood District, Great Bend Ellinwood Energizers
1478 Nelson, Lynnea 2638 Blue Frontier District, Lyndon
1477 Fahey, Jordi 2641 Blue River Valley District, Washington Lucky Four
1487 Judd, Madison 2661 Red Kingman County Hawk