2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 1101-1150 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 2:12 AM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4900: Beginning I Entomology Collection
838 Gabel, Elijah 1574 Red Thomas County Solomon Valley
1086 McFall, Khane 1967 Blue Wildcat District, Independence Peppy Progressive
1141 Durst, Jesse 2068 Blue Coffey County Blue Ribbon
1291 Pralle, Grant 2293 Blue Marshall County Wide Awake
1331 O'Brien, McKenley 2373 Blue Southwind District, Yates Center Piqua
1312 Radke, Avery 2445 Blue Scott County
1417 Blake, Aiden 2582 Purple Coffey County Tip Top
1662 Whitmer, Kevin 3035 Purple Frontier District, Lyndon Willing Workers
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4901: Beginning II Entomology Collection
377 Randa, Alexander 765 Blue Walnut Creek District, Ness City Busy Beavers
424 Bryant, Taylor 836 Blue Pottawatomie County Olsburg Boosters
544 Pfannenstiel, Briley 1188 Blue CKD, Salina
933 Martin, Caleb 1731 Purple Johnson County Pioneer
247 Anderson, Maddie 1803 Purple Johnson County Lucky Clover
986 Anderson, Nathan 1823 Purple Johnson County Lucky Clover
173 Crouch, Knox 1943 Blue Sedgwick County
172 Crouch, Genevieve 1995 Blue Sedgwick County
1125 Jessup, William 2060 Red Phillips-Rooks District, Phillipsburg Deer Creek
1720 Brockhoff, Eliza 3160 Red Leavenworth County
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4903: Intermediate Entomology Collection
272 McAndrew, Kristyn 592 Blue Kingman County Vinita
678 Heintz, Grant 1298 Red Dickinson County Fragrant Hilltoppers
911 Kern, Jonas 1708 Red Cottonwood District, Great Bend
946 Brethour, Ryan 2469 Blue Johnson County
1509 Harding, Cyrus 2698 Red Wabaunsee County Friendly Farmers
1627 Zerr, Chad 2982 Red Golden Prairie District, Oakley Butterfield Trail
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4904: Intermediate Educational Exhibit
1566 Fahey, Payton 2802 Red 1st River Valley District, Washington Lucky Four
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4905: Advanced Entomology Collection
408 Knoblauch, Ann 810 Blue Sedgwick County Cheney Challengers
1008 Fox, Isaac 1860 Purple Coffey County Tip Top
160 Reiff, Macy 2459 Red McPherson County Country Cousins
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4906: Advanced Educational Exhibit
193 Weishaar, Wesley 475 Purple Sumner County Trail Blazers
755 Lehmann, Alexander 1695 Blue Shawnee County
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4907: Introductory Entomology Notebook
290 Cameron, Emma 630 Red Frontier District, Ottawa Burg Go Getters
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4908: Beginning Entomology Notebook
871 Root, AnnaMaria 1692 Blue Doniphan County Doniphan Star
4-H Centennial Hall / 4-H Entomology / 4909: Intermediate Entomology Notebook
291 Miller, Tessa 638 Purple Rice County Valley Bluebirds
4-H Centennial Hall / 4-H Fiber Arts / 4111: Crochet
381 Mattison, Dana 784 Purple Marais des Cygnes District, Paola
389 Ade, Zoe 818 Blue CKD, Salina Boldly Go
223 Easter, Adelaide 933 Purple CKD, Salina
566 Delancy, Cora 1095 Purple Johnson County Happy Helpers
608 Kozlowski, Emily 1174 Purple Johnson County Country Hearts
610 Bolen, Daniel 1175 Blue Johnson County Oxford Hustlers
613 Ruby, Anna 1184 Purple Shawnee County Silver Lake
438 McGill, Charli 1200 Blue Johnson County
431 Covel, Calista 1435 Purple Shawnee County
852 Reilly, Hannah 1583 Blue Sedgwick County Goddard
874 Fry, Gwenyth 1688 Blue Southwind District, Fort Scott Hiattville 4-H Club
1037 Kolman, Kaydre 1922 Blue River Valley District, Concordia Clyde Roadrunners
954 Grosvenor, Teagan 2046 Red Butler County
727 Knapp, Haven 2094 Red Meadowlark District, Seneca Stateliners
1068 Burgess, Meredith 2457 Purple Shawnee County Shawnee Riders
1069 Burgess, Miles 2462 Blue Shawnee County
1400 Burg, Theresa 2487 Blue Johnson County Country Hearts