2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 101-150 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 12:59 AM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall - Photo / 4-H Photography / 4800: Color Photos - 3 Years or Less in Project
750 Capes, Abbigale 1408 White Shawnee County Indian Creek
748 Koch, Korah 1410 Blue Meadowlark District, Seneca Achievers
764 Uphaus, Logan 1429 Purple Meadowlark District, Seneca HHHH
765 Spreier, Shelby 1431 Blue Harvey County Lucky 13
766 Burns, Addison 1432 White Meadowlark District, Oskaloosa Jolly Juniors
119 Conard, John 1452 Red Shawnee County
780 Schweitzer, Jaxton 1455 Red Post Rock District, Osborne Sunflower
786 McCarn, Aubrey 1466 Red Pottawatomie County
791 Ferguson, Jonathan 1479 Purple Post Rock District, Smith Center Busy Bees
798 Morris, Turner 1487 Blue Meadowlark District, Holton Lucky Stars
799 Heintz, Renatta 1489 Blue Dickinson County Fragrant Hilltoppers
800 Watson, Brooklynn 1494 Red Pottawatomie County Lucky Leven
806 Conser, Lauren 1503 Blue Meadowlark District, Oskaloosa Valley Victors
817 Crow, Amy 1513 Purple Sedgwick County Achievers
819 Blair, Easton 1515 Blue Pottawatomie County Jayhawkers
453 Blair, Talon 1519 Blue Pottawatomie County Jayhawkers
823 Alexander, Bradley 1525 Red Gray County Cimarron Rustlers
826 Ferguson, Jasmine 1535 Red Post Rock District, Smith Center Busy Bees
831 Simmons, Jayden 1542 Blue Gray County Charleston Astronauts
849 Stolle, Ryan 1581 Blue Marais des Cygnes District, Mound City Cadmus
850 Walker, Emma 1582 Blue Cherokee County Glittering Stones
853 Baetz, Kaden 1585 Blue Post Rock District, Smith Center Heart of America
867 Kasselman, Ida 1608 Red Pottawatomie County Olsburg Boosters
809 Steffan, Shelby 1616 Red Cottonwood District, Great Bend
873 Ohnsat, Kelsey 1624 Red Post Rock District, Beloit Tipton
883 Padilla, Dally 1632 Red Post Rock District, Smith Center Heart of America
889 Lockwood, Makayla 1645 Blue Southwind District, Fort Scott Barnstormers 4-H Club
893 Prosser, Adessa 1653 Red Cottonwood District, Great Bend Cow Creek 4-H Club
895 Hughes, Gavin 1657 Red Post Rock District, Smith Center Heart of America
896 Timmons, Mary 1665 Blue Johnson County Lucky Clover
906 Hinojosa, Mia 1681 Red Morton County Barbed Wire
909 Sullivan, Joshua 1686 Red Walnut Creek District, Dighton Shields Jayhawks
916 Ellsworth, Addiston 1701 Red Doniphan County Doniphan Star
918 Ellsworth, Allyson 1703 Red Doniphan County Doniphan Star
917 Amend, Ella 1706 Blue Butler County North Butler
935 Riley, Tanner 1732 Blue McPherson County Livewires-Empire Best
968 Schumacher, Levi 1787 Blue Cottonwood District, Hays Victoria Vikings
977 Conner, Aliyah 1809 Blue Cottonwood District, Hays Gemini Juniors
985 Miller, Alexys 1818 Blue Flint Hills District, Cottonwood Falls Diamond
989 Reid, Brynlee 1826 Red Thomas County Brewster Prairie Gem
997 Anderson, Rylan 1838 Blue Finney County Kourageous Kids
998 Reiff, AJ 1842 Red McPherson County Country Cousins
1000 Reiff, Laney 1844 Red McPherson County Country Cousins
1006 Wittman, Tenley 1854 Red Walnut Creek District, Ness City Busy Beavers
1013 Williams, Cayden 1867 Red River Valley District, Concordia Hollis Hustlers
1018 Filinger, Lydia 1875 Blue Flint Hills District, Cottonwood Falls Toledo
1020 Brown, Brynna 1881 Red Twin Creeks District, Norton Busy Beavers
1028 Myers, Hanna 1898 Red Meadowlark District, Holton Straight Arrows
1036 Bowhay, Teagen 1903 Blue Meadowlark District, Holton North Jackson Jets
1044 Moody, Jordan 1913 Purple Sedgwick County Delano