2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 1451-1500 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 12:43 AMUpdating
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall / 4-H Food - Nutrition / 4302: Non-Perishable Food Product, 12-14 Years Old
639 Dirks, Kaci 2722 Purple Twin Creeks District, Oberlin Stick To It
642 Dirks, Kylie 2724 Purple Twin Creeks District, Oberlin Stick To It
1548 Brizendine, Anna 2766 Purple Marais des Cygnes District, Paola Explorers
1472 Schultz, Andrew 2778 Purple Kingman County Cunningham
203 Reid, Abigail 2795 Purple Cowley County Sunrise
1570 Stukey, Kent 2816 Blue Coffey County Tip Top
1356 Kolle, Amber 2899 Purple River Valley District, Washington
1602 Burt, Tabitha 2906 Blue Wyandotte County Piper
1646 Shultz, Kieren 3011 Blue Frontier District, Lyndon
1654 Hubert, Emma 3012 Red River Valley District, Belleville Republic Pioneers
1663 Molt, Morgan 3040 Blue Atchison County Meadowlark
1674 Tharman, Baylie 3063 Blue Wabaunsee County Newbury
1716 Wilson, Julie 3143 Blue Twin Creeks District, Oberlin Star Valley
4-H Centennial Hall / 4-H Food - Nutrition / 4303: Educational Exhibit, 12-14 Years Old
372 George, Emily 834 Red Walnut Creek District, LaCrosse
430 Silverman, Stephanie 846 Blue CKD, Salina Willing Workers
249 George, Aidan 1022 Blue Walnut Creek District, LaCrosse Otis Go Getters
670 Slough, Hayden 1284 Blue Douglas County Four Leaf Clover
863 Fischer, Nathan 1604 Purple Phillips-Rooks District, Phillipsburg Deer Creek
4-H Centennial Hall / 4-H Food - Nutrition / 4304: Non-Perishable Food Product, 15-18 Years Old
66 Kuhn, Tiffany 135 Purple Wildcat District, Fredonia
317 Barlett, Taylor 714 Purple Butler County
384 Coon, Trent 783 Purple Sunflower District, Goodland Prairie Dale
386 Cockroft, Haylee 806 Red Post Rock District, Mankato Mankato Eager Beavers
438 McGill, Charli 867 Red Johnson County Prairie Star
223 Easter, Adelaide 943 Purple CKD, Salina
499 Gooch, Catie 970 Purple Wild West District, Hugoton Heartland
543 Waggoner, Sage 1041 Blue Clark County Cimarron River Outlaws
547 Fechter, Wyatt 1045 Multi-color Rolling Prairie District, Howard Flint Hill Boosters
355 Vaughan, Eryn 1054 Blue Meadowlark District, Oskaloosa Billtown Go Getters
569 Murphy, Jordan 1085 Purple CKD, Minneapolis Pleasant Valley
567 Budreau, Isabella 1094 Blue Pottawatomie County
627 Walker, Susannah 1223 Purple Meadowlark District, Seneca Woodlawn Meadowlarks
598 Mongeau, Katie 1262 Purple Finney County
683 Jones, Callie 1312 Blue Dickinson County Fragrant Hilltoppers
431 Covel, Calista 1428 Purple Shawnee County
781 Hoskins, Grace 1578 Red Cottonwood District, Great Bend Ellinwood Energizers
865 Stahel, Derek 1605 Blue Shawnee County Riverside
869 Stahel, Lakin 1610 Purple Shawnee County Riverside
891 DeRouchey, James 1652 Purple Pottawatomie County Kaw Valley
921 Whetstone, Hannah 1711 Purple Rolling Prairie District, Howard Flint Hill Boosters
939 Overpeck, Alyssa 1740 Multi-color Morton County Watch Us Grow
942 Ary, Cassidy 1747 Purple Edwards County Lewis
953 Brethour, Jayden 1765 Purple Johnson County Great Plains
1073 Wonnell, Reagan 1951 Red Shawnee County Rossville Rustlers
1114 Osborn, Sophie 2018 Blue Southwind District, Erie Best Yet
1138 Blume, Allie 2125 Purple Pottawatomie County Lucky Leven
1229 Schafer, Ashley 2212 Purple Riley County
1248 Hubley, Jordyn 2235 Blue Geary County Lyon Creek
1297 Jirak, Elizabeth 2300 Blue Cowley County Udall
1335 Lamb, Kaylee 2374 Purple Harper County Argonia Hilltoppers
1380 Schmidt, Katherine 2442 Blue Leavenworth County Happy Hollow