2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 1601-1650 of 2869
Results last updated at: 01/27/2021 12:08 AM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5201: Geology - 30 rocks
871 Root, AnnaMaria 1675 Purple Doniphan County Doniphan Star
573 Sanders, Maggie 1779 Purple Pottawatomie County
1386 Anderson, Alexzandra 2471 Purple Riley County Leonardville Hustlers
1417 Blake, Aiden 2522 Purple Coffey County Tip Top
105 Kueser, Devon 2553 Purple Southwind District, Erie
1439 Horinek, Trelawney 2559 Purple Wild West District, Sublette Cloverleaf
1655 Rucker, Kayla 3014 Purple Barber County Sunflower
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5202: Geology - 45 rocks
223 Easter, Adelaide 929 Purple CKD, Salina Sunny Valley
845 Moore, Rozi 1570 Purple Sedgwick County Cheney Challengers
987 Weisenborn, John 1824 Purple Cottonwood District, Hays Gemini Juniors
991 Hensley, Charles 1833 Blue Cowley County Sunrise
575 Sanders, Hayden 2001 Blue Pottawatomie County
82 Calley, Ronin 2170 Blue Frontier District, Garnett Dynamite
1410 Uhner, Grace 2555 Purple Southwind District, Erie Jolly Go Getters
1356 Kolle, Amber 2886 Purple River Valley District, Washington Linn Livewires
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5203: Geology - 60 rocks
461 Schulz, Ian 910 Purple Shawnee County Riverside
747 Littrell, Keaton 1459 Purple McPherson County Good Luck
837 Hall, Benjamin 1557 Purple Sedgwick County Achievers
775 VanLeeuwen, Gwenyth 1670 Purple Shawnee County
911 Kern, Jonas 1716 Purple Cottonwood District, Great Bend
779 Skinner, LeeAnn 1876 Purple Shawnee County Riverside
1031 Bryant, Grant 1894 Purple Marion County Goessel Goal Getters
125 Pennington, Ty 2021 Purple Pottawatomie County
1298 Viets, Ainsley 2446 Purple Wildcat District, Girard Farlington Best-Yet
1008 Fox, Isaac 2519 Purple Coffey County Tip Top
1650 Burden, Isabella 3003 Purple Barber County Stampede
1653 Rector, Hudson 3009 Purple Barber County Cloverleaf
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5204: Geology - Geology Educational Exhibit
35 Black, Naomi 78 Purple Wildcat District, Fredonia
277 Kamesh, Sukesh 609 Purple Kingman County Hawk
670 Slough, Hayden 1285 Purple Douglas County Four Leaf Clover
422 Fischer, Natalie 2579 Purple Phillips-Rooks District, Phillipsburg
863 Fischer, Nathan 2623 Blue Phillips-Rooks District, Phillipsburg
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5205: Mineralogy
1201 Buchanan, Brody 2171 Blue Pottawatomie County Olsburg Boosters
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5206: Fossils
1019 Davis, Gabriel 1879 Blue Shawnee County Riverside
4-H Centennial Hall / 4-H Geology / 5301: Lapidary - Before and After (3 Varieties)
927 Kern, Russell 1723 Blue Cottonwood District, Great Bend
4-H Centennial Hall / 4-H Home Environment / 4400: Single Exhibit
33 Meseraull, Jenna 71 Purple Wildcat District, Fredonia
45 Roth, Brynn 99 Blue Greenwood County
407 Thompson, Rebekah 809 Blue CKD, Salina Friendly Valley
391 Thompson, Eric 941 Blue CKD, Salina
530 Howard, Leah 1028 Purple Midway District, Ellsworth
552 Seeman, Jarett 1052 Purple Pawnee County Gem Dandys
438 McGill, Charli 1076 Blue Johnson County Prairie Star
581 Dillinger, Grace 1118 Purple Wild West District, Hugoton Wranglers
620 McGill, Gavin 1204 Blue Johnson County Prairie Star
661 D'Ercole, Anna 1272 Purple Douglas County Four Leaf Clover
767 Rogers, Brandon 1478 Blue Meadowlark District, Seneca Pony Express
1021 Poling, Alexandra 1883 Blue Shawnee County Auburn
1057 Jackson, Kaitlin 1930 Purple Shawnee County Auburn
1295 Kovar, Rachael 2311 Blue Riley County College Hill
1400 Burg, Theresa 2490 Purple Johnson County Country Hearts