2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 151-200 of 2869
Results last updated at: 01/20/2021 11:13 PMUpdating
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall - Photo / 4-H Photography / 4800: Color Photos - 3 Years or Less in Project
1052 Walker, Emma 1924 Blue Sedgwick County River City Kids
1060 White, Heidi 1933 Blue Sedgwick County River City Kids
1072 Golay, Tessa 1950 Blue Southwind District, Erie Best Yet
1074 Wilson, Jason 1956 Blue Wild West District, Liberal Wide Awake
1079 McLaughlin, Harley 1957 Purple Butler County North Butler
1047 Batterton, Reed 1959 Blue Scott County Country Cousins
632 Cady, Jayce 1962 Red Post Rock District, Mankato Webber Wide Awake
1080 Andres, Cooper 1963 Blue Flint Hills District, Council Grove Dwight Sunflowers
1095 Olson, Shelby 1982 Blue Hodgeman County Busy Bee Juniors
1097 Kramer, Henry 1987 Red Southwind District, Iola Square B
1100 Niehues, Grant 1992 Red Wild West District, Hugoton Wranglers
1102 Niehues, Morgan 1997 Blue Wild West District, Hugoton Wranglers
1113 Kirkham, Shelby 2015 Red Meadowlark District, Oskaloosa Valley Victors
1037 Kolman, Kaydre 2026 Red River Valley District, Concordia Clyde Roadrunners
1119 Spade, Cooper 2027 Blue Lyon County Cloverleaf
1132 Karcher, Ty 2052 White Lyon County Cloverleaf
1139 Bess, Emmalie 2065 Blue Lyon County Busy Beavers
1142 Klein, Alex 2069 Red Riley County Bonfire
1152 Igleheart, Taylor 2091 Purple Leavenworth County Happy Helpers
1160 McDonald, Delaney 2102 Red Riley County Bonfire
1163 Machin, Mitchell 2108 White Riley County College Hill
128 Featherstone, Jonathan 2111 Red Riley County
1167 Machin, Makayla 2113 Red Riley County College Hill
1173 Holm, Loagan 2120 Blue Geary County Lyon Creek
1178 Murray, Karlee 2131 Blue Pottawatomie County Lucky Leven
1187 Milburn, Adynn 2144 White Morton County Rolla All Arounder
1191 Jacobs, Kayden 2149 Blue Wildcat District, Girard Farlington Best-Yet
1209 Ramirez, Ariana 2183 Blue Wildcat District, Girard Bone Creek
1211 Dowling, Miriam 2190 Red Post Rock District, Smith Center Heart of America
427 Kimball, Shianne 2200 Red Meadowlark District, Oskaloosa Grantville Circle G
1224 Vannocker, Aubriana 2202 Blue Coffey County Blue Ribbon
1240 Groom, Isabella 2224 Purple Cowley County Floral
1241 Berning, Briant 2229 Red Golden Prairie District, Wakeeney Ogallah
1245 Brown, Kaycee 2231 Blue Geary County Clarks Creek
1250 Evans, Myka 2238 Blue Wild West District, Hugoton Wranglers
84 Good, Emma 2242 Blue Frontier District, Garnett
1253 Norton, Matthew 2243 Red Cowley County Floral
1254 Claycamp, Nicole 2244 Blue Johnson County Morning Glory
1259 Fox, Jaden 2249 Red Johnson County Lucky Clover
1265 Prosser, Ella 2260 Red Golden Prairie District, Gove Smoky River
1269 Kress, Loryn 2264 White Southwind District, Yates Center Piqua
1272 Jones, Jeremiah 2266 White Southwind District, Yates Center Piqua
1276 Hardy, Kaleigh 2272 White Southwind District, Yates Center 3-IN-1
1277 Rosebrook, Alison 2273 Red Post Rock District, Lincoln Junior Sunflowers
1278 Albrecht, Zayden 2274 Blue Twin Creeks District, Hill City Happy Crickets
1280 Culver, Laken 2277 Red Southwind District, Yates Center Piqua
1283 Minium, Rance 2280 Red Twin Creeks District, Hill City Solomon Valley
1284 Minium, Rylie 2281 Red Twin Creeks District, Hill City Solomon Valley
1287 Wetter, Kayla 2288 Blue Marshall County Balderson Boosters
1294 Beltz, Lindsey 2301 Purple Rice County Sterling Meadowlarks