2020 Kansas State Fair

Fair Results Back

Viewing records 1951-2000 of 2869
Results last updated at: 01/20/2021 11:13 PM
Exhibitor # Exhibitor Name Entry # Description Ribbon Placing Awards County Club
4-H Centennial Hall / 4-H Woodwork / 4700: Article for farm or shop use
1574 Baird, Nathan 2820 Blue Marais des Cygnes District, Mound City Cadmus
4-H Centennial Hall / 4-H Woodwork / 4701: Furniture for household or lawn use
73 Springer, Cooper 153 Blue Wildcat District, Fredonia
74 Springer, Mason 157 Blue Wildcat District, Fredonia
229 Koehn, Quentin 528 Red Wichita County Lydia Jayhawkers
364 Dittmer, Brianna 745 Blue Kingman County Cunningham
376 Ayers, Grace 761 Blue Post Rock District, Mankato Mankato Eager Beavers
420 Lager, Jude 827 Blue Twin Creeks District, Hoxie Angelus
479 Jackson, Mallory 942 Blue Thomas County Brewster Prairie Gem
514 Benyshek, Catelin 994 Blue River Valley District, Concordia Hopewell Corners
380 Ade, Timothy 1001 Purple CKD, Salina
562 Dillinger, Channing 1072 Blue Wild West District, Hugoton Wranglers
640 Fann, Rylee 1234 Red Wild West District, Hugoton Cloverleaf Cowboys
598 Mongeau, Katie 1246 Red Finney County
569 Murphy, Jordan 1430 Blue CKD, Minneapolis
776 Grant, Lucas 1447 Blue Sedgwick County NinnescahValley
453 Blair, Talon 1485 Blue Pottawatomie County
810 Grant, William 1506 Blue Sedgwick County NinnescahValley
832 McCarn, Payton 1548 Blue Pottawatomie County Blackjack
842 Schlatter, Nathan 1565 Blue Post Rock District, Smith Center Heart of America
853 Baetz, Kaden 1591 Red Post Rock District, Smith Center Heart of America
870 Wilson, Cooper 1611 Red Rolling Prairie District, Howard Grenola Jayhawkers
872 Heise, Tyler 1614 Blue Post Rock District, Osborne Sunflower
923 Hague, Beckett 1714 Purple Johnson County Pioneer
924 Allen, Hayden 1730 Purple Meadowlark District, Oskaloosa Valley Victors
1126 Rinehart, Abby 2042 Red Southwind District, Iola Logan Pals
973 Vogts, Morgan 2105 Purple Coffey County Tip Top
1158 Grisier, Rowan 2178 Red Southwind District, Iola City Slickers
1300 Stockebrand, Jesse 2308 Blue Southwind District, Yates Center 3-IN-1
1312 Radke, Avery 2326 Blue Scott County Lake Wide Awake
1162 McKinley, Gabriel 2356 Blue Riley County Cico Shamrocks
1336 Mader, Matthew 2372 Blue Golden Prairie District, Gove Quinter
1356 Kolle, Amber 2407 Blue River Valley District, Washington Linn Livewires
1291 Pralle, Grant 2453 Red Marshall County
1385 Rochel, Reed 2456 Blue Leavenworth County Glenwood
1480 Wright, Brad 2650 Red Wild West District, Sublette Victory
503 Lager, Roch 2660 Red Twin Creeks District, Hoxie Angelus
1576 Enabnit, Logan 2853 Blue Pawnee County Western Wranglers
1638 Gagnon, Serenity 2976 Blue Atchison County Meadowlark
1679 Falk, Zachary 3065 Red Atchison County Lancaster Lightning
1681 Kneisler, Allie 3084 Blue Frontier District, Lyndon Lyndon Leaders
1690 Kneisler, Ethan 3088 Red Frontier District, Lyndon Lyndon Leaders
1711 Geisinger, Nash 3136 Blue Twin Creeks District, Hoxie Solomon Valley
4-H Centennial Hall / 4-H Woodwork / 4702: Other woodwork
230 Porter, Beau 531 Blue Wichita County Pleasant Valley Boosters
323 Maxwell, Grayson 684 Red Pawnee County Zook Zippers
319 Weston, Morgan 723 Blue Post Rock District, Beloit West Beloit
398 Bennett, Adam 794 Red Sedgwick County Country Kids
424 Bryant, Taylor 857 Blue Pottawatomie County
510 Foster, Amelia 988 Red Shawnee County Rossville Rustlers
522 Fikan, Taden 1009 Blue Thomas County Abilene Hustlers
529 Slipke, April 1024 Blue Meadowlark District, Holton North Jackson Jets